Závazek bezpečnosti

Bezpečnost pro nás není jen další úvaha, je to stav naší mysli! Naše výrobky jsou zaměřeny na rodiče a jejich děti a jako takové musí vyhovět těm nejvyšším bezpečnostním standardům. Každý výrobek prochází přísnými interními i externími bezpečnostními prověrkami, které zajišťují jeho bezpečnost. Víme, že absolutní bezpečnost neexistuje, ale stále se snažíme k ní přibližovat.


Standardy a certifikáty

Dětské výrobky jsou testovány, aby splňovaly ty nejpřísnější standardy. Toto platí obzvláště pro autosedačky a kočárky, které musí dítě při převozu chránit. Díky své unikátní „hybridní“ funkčnosti, byla Doona testována a certifikována jako dětská autosedačka, kočárek, polohovací kolébka a byla schválena i pro přepravu letadlem.

ČTĚTE VÍCE 

Testování

Doona úspěšně splnila všechny zákonem požadované testy, stejně jako další testy pro nadstandardní požadavky.

ČTĚTE VÍCE 

Hodnocení

Doona dosáhla vynikající hodnocení v recenzích provedených Stifting Warentest, ADAC, OAMTC a NHTSA.

ČTĚTE VÍCE 

Schválení letecké přepravy

Doona™ byla testována a schválena pro přepravu letadlem jak v Evropě, tak v USA.

ČTĚTE VÍCE 

Anti – odrazová ochrana

Na rozdíl od typických autosedaček, unikátní struktura Doony umožňuje nastavit rukojeť proti zadní straně sedadla auta a poskytnout dítěti výjimečnou anti-odrazovou ochranu. V případě kolize, pohltí anti-odrazová rukojeť náraz a zabrání Dooně se rychle otáčet k zadní straně sedadla, čímž značně sníží odrazová zranění.

Mechanismy zabezpečení proti selhání

Dvě nejčastější příčiny zranění, vztahující se k autosedačkám a kočárkům, jsou nesprávné užití a instalace. S tímto vědomím týmy Doona Design a Engineering vyvinuly mnohostranné mechanismy, které předcházejí nesprávnému užití a zajišťují bezpečný provoz. Další bezpečnostní mechanismy zabraňují:

• neúmyslnému složení Doony
• náhlému prodloužení rukojeti Doony při přenosném režimu
• točení prodloužené rukojeti při režimu pohybu

Ochrana proti bočnímu nárazu

Unikátní dvoustěnná struktura Doony, která umožňuje sklopení koleček do trupu Doony přináší další přínos bezpečnosti.

Dvě vrstvy odolného, náraz pohlcujícího plastu, společně s dodatečnými vrstvami ESP, pěnou a textiliemi, poskytují vylepšenou ochranu proti bočnímu nárazu.

Bezpečné materiály pro děti

Všechny materiály používané společností Simple Parenting jsou testovány a schváleny podle těch nejpřísnějších evropských standard a regulací REACH, včetně SVHC (Substances of Very High Concern). Nejen, že použité materiály jsou bez jakýchkoli nebezpečných chemikálií, ale i jejich odolnost, pevnost a kvalita jsou stále testovány, aby bylo zajištěno průběžné bezpečné užívání těchto výrobků.