doona_logo

Autosedačka
nové generace

 

Doona™ dětská autosedačka byla navržena tak, aby rodičům poskytla bezpečné a praktické řešení převozu pro jejich děťátko a to jak v autě, tak i mimo něj.


Inovativní

 

Doona™ je první dětská autosedačka s kompletním a plně integrovaným řešením mobility.

Už není nutné dětskou sedačku přenášet.

Snadné složení jedním pohybem.

Nejvyšší standart bezpečnosti a kvality.

Uvolní místo v kufru vašeho auta.

Technické údaje

 

Vhodné (EU):
Protisměrná dětská autosedačka
Skupina:  0+
Váha dítěte: 1.8 -13 kg
Váha výrobku: 7 kg

Doona
vnitřní vložka

 

Poduška a podpora pro novorozence

Dětská vložka Doona je vyvinuta  v souladu s požadavky expertů na bezpečnost a zdraví dítěte. Poskytuje nejvyšší míru bezpečnosti a pohodlí. Tato vložka napodobí přirozenou polohu novorozence, a tím podpoří správné držení těla dítěte. Dětská vložka Doona zaručuje díky svým vlastnostem příjemné  a pohodové cestování pro děti i rodiče.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Příslušenství

Doona originální příslušenství

V rámci inovací, bezpečnosti přepravy a jednoduchého používání  jsme vyvinuli širokou škálu příslušenství, která pomáhá rodičům s jejich každodenními potřebami.

Bezpečnost

___
___
European certified. Car seat and Stroller.
Fail-safe mechanism. Assure safe use.
Side-impact protection. Double wall shell structure.
Baby-safe materials. Tested and certified.
Anti-rebound protection. Handle enhances protection.
PŘEČTĚTE SI VÍCE 

Provoz

___

Jednoduchost provozu vychází z naší DNA. Abychom mohli usnadnit život rodičům a jejich dětem, navrhujeme chytré a jednoduché výrobky, které je snadné používat.

PČEČTĚTE SI VÍCE 

Barevné varianty

Ergonomie

___
___

Přirozená a doporučená poloha dětí je v leže na pevném povrchu, nebo v náruči rodičů. V těchto polohách má dítě volnost pohybu, a tím i dostatečnou podporu ke svému vývoji.

V dnešní moderní době rodiny s dětmi daleko více cestují, což si žádá zvýšené nároky na dětskou bezpečnost. Doona byla navržena tak, aby v první řadě poskytla rodičům praktické, bezpečné a komfortní řešení pro přepravu dítěte.

Odborníci na bezpečnost a zdravý vývoj dítěte pracovali na vývoji Doony několik let. Klíčovým záměrem bylo zajistit bezpečnost dítěte při cestování a zároveň poskytnout co největší pohodlí. A to jak v autě, tak mimo něj.
Díky povaze tohoto výrobku a díky představě polohy dítěte v náruči své matky, je pro Doonu typické použití unikátní novorozenecké vložky, která plně podpoří dítě, a to i ve chvílích, kdy se používá mimo auto. Poloha dítěte v Dooně dovoluje volný projev novorozence a udržování očního kontaktu.

Zdravotní odborníci se shodují na tom, že by dítě nemělo být ve svém pohybu omezeno na delší dobu, a to ať už v kočárku, autosedačce nebo v jakémkoliv jiném prostředku. Tudíž Simple Parenting doporučuje nenechávat dítě v Dooně déle, než je třeba.

___