O nás

Simple Parenting™ je vizionářská společnost, oddaná zlepšování a zjednodušování života rodičů, zavedením inovačních výrobků pro snadnější řešení životních situací spojených s jejich dětmi. Naše poslání nás stále motivuje hledat a nacházet ožehavá místa v každodenním životě rodičů.
Simple Parenting využívá svých schopností a zkušeností, aby přispělo k jednoduššímu provozu. Výsledky práce jsou vysoce kvalitní výrobky a řešení, která skutečně pozitivně ovlivní současné rodičovství.

Náš příběh

Cesta společnosti Simple Parenting začala mým přáním, vytvořit bezpečné a jednoduché prostředí pro to nejcennější v mém životě, mou novorozenou dceru Danielle („Doona“). Když se Danille narodila, chtěli jsme s mojí paní být s ní co nejvíc a brali jsme ji všude sebou. Věděli jsme, jak je důležité chránit ji proti vnějším vlivům, a proto každodenní užívaní ne úplně bezpečné dětské autosedačky a kočárku pro nás bylo až bolestné.

V mém malém návrhářském studiu jsem si stanovil jasný cíl: Proměnit dětskou autosedačku na něco bezpečného a přitom jednoduchého a praktického. To byla hlavní myšlenka, která stojí za Doonou, prvním výrobkem firmy Simple Parenting.

Dnes má společnost Simple Parenting jasný cíl: Sdílet tuto vášeň se všemi rodiči na světě a stále se snažit navrhovat výrobky, které je budou inspirovat a pomáhat jim v raných fázích rodičovství.

Simple Parenting je oddána této vizi a chce jít s vámi touto vzrušující cestou.

Yoav Mazar
zakladatel společnosti

Naše vize, mise a závazek

Vize
„Inspirující praktické rodičovství“

Mise
Vytvářet výrobky, které zjednodušují život rodičů a jejich dětem. Klademe důraz na praktičnost, lehkost a radost při používání našich výrobků, a zároveň pokládáme bezpečnost, kvalitu a design za ty nejvyšší priority.

Závazek
Zavazujeme se nacházet naléhavá místa v každodenním životě rodičů a využívat našich rozsáhlých schopností a zkušeností ke zmírnění těchto neduhů.

Kvalita

V kvalitě nikdy neděláme kompromisy. Vždy si stanovíme vyšší standard, než jaký předepisují běžné normy a který se testuje ve schválených laboratořích.

Naše testovací zařízení, kde podrobujeme výrobky extrémním a intenzivním testům zajistí, že naše výrobky splní ty nejvyšší normy kvality.

Duševní vlastnictví

Simple Parenting věří v inovaci, jako v klíčový faktor při vývoji svých výrobků.

Inovace nám dává výraznou konkurenční výhodu a je součástí našeho duševního vlastnictví, včetně patentů, návrhů, ochranných známek a copyrightů.

Ocenění